Wesela

A jeśli powiemy Wam, że Wasze wesele może być inne niż wszystkie? Że możecie zrezygnować z banalnej sali w kształcie prostokąta, której każdy metr kwadratowy budowany był z myślą o upchnięciu na nim jak największej ilości ludzi i zastąpić ją czymś zupełnie innym, okrągłym i dwupoziomowym. Mało który obiekt może Wam zaproponować ekskluzywną salą balową projektowaną z myślą o komforcie i luksusie, w której przepych odczuwalny jest w każdym momencie i widoczny w każdym detalu. My możemy!
A jeśli powiemy Wam, że każdą bezduszną “fabrykę wesel” możecie zastąpić niepowtarzalnym klimatem unikatowych wnętrz, w których kręconych było wiele produkcji muzycznych i filmowych? Że zamiast na wydzielonym skrawku podłogi Wasi goście mogą tańczyć na ogromnym, bo liczącym ponad 100m2, parkiecie z prawdziwego zdarzenia, na którym zwykle występuje rewia taneczna.
A jeśli powiemy Wam, że nie musicie przeznaczyć na to bajońskiej sumy, bo koszt organizacji przyjęcia rozpoczyna się od 149zł od osoby i oferta w tej cenie wcale nie jest skromna? Oczywiście wypada jeszcze dodać, że wszystkie serwowane u nas potrawy przygotowywane są z najwyższej jakości składników, a naszą obsługę wyróżnia profesjonalizm i kompetencja. Brzmi jak bajka? Owszem, ale bajką nie jest, a takie niepowtarzalne wesele możecie zorganizować w hotelu Imperium.

Hotel_Imperium_Rzeszow_043

 

Hotel_Imperium_Rzeszow_003

 

Hotel_Imperium_Rzeszow_209

 

Hotel_Imperium_Rzeszow_035