Hotel

 Imperium jest ekskluzywnym obiektem trzygwiazdkowym o niepowtarzalnej architekturze i pałacowym wystroju wnętrz.

Zaprojektowany i wykonany z troską o najdrobniejsze nawet detale zapewnia naszym Gościom komfort i poczucie luksusu. Trzy kondygnacje, każda wykonana w odmiennej kolorystyce, gwarantują, że każdy znajdzie u nas odpowiednie dla siebie miejsce, a pobyt w hotelu Imperium będzie mile wspominany. Mamy aspiracje być hotelem, do którego chętnie się wraca, drugim domem dla naszych Gości i dokładamy wszelkich starań by stale poszerzać liczne już grono zadowolonych z pobytu u nas.

Hotel zlokalizowany jest w dyskretnym miejscu na przedmieściach Rzeszowa, z dala od miejskiego zgiełku, ulicznych hałasów i wścibskich oczu. 500 metrów od hotelu znajduje się węzeł komunikacyjny S19/A4, dzięki czemu podróż na lotnisko zajmuje około 10 minut. Podobny czas potrzebny jest by dotrzeć do ścisłego centrum miasta. Lokalizacja taka umożliwia naszym Gościom szybkie dotarcie w dowolny punkt miasta, a jednocześnie gwarantuje spokojny, nie zakłócany nocnymi wrzawami czy ulicznym ruchem, wypoczynek. Dodatkowym atutem takiego położenia hotelu jest również dyskrecja – można przyjechać i wyjechać niezauważonym, co w przypadku obiektów zlokalizowanych w centrum nie jest już takie oczywiste.

Jesteśmy miłośnikami zwierząt i często zdarza nam się organizować akcje charytatywne na ich rzecz. Uważamy każdego czworonoga za członka rodzina, więc będzie nam miło gościć Państwa wraz ze zwierzakiem, dla którego przewidzieliśmy spory kawałek zieleni, po której będzie mógł pobiegać. Dopłata za zwierzęta wynosi 50zł za cały pobyt  i jest to koszt specjalistycznego sprzątania pokoju, na wypadek gdyby którykolwiek z naszych Gości uczulony był na sierść zwierząt.

Możemy Państwu zaoferować:

  • luksusowe pokoje oraz apartamenty,
  • wydajną klimatyzację w pokoju,
  • wysokiej klasy materace w każdym łóżku,
  • nielimitowany i bezpłatny dostęp do internetu (WiFi),
  • nowoczesne odbiorniki TV LED 32" z możliwością odtwarzania multimediów,
  • cyfrową telewizję hotelową z dużą ilością kanałów,
  • akceptację wszystkich czworonogów,
  • duży, ogrodzony parking,
  • prywatność i dyskrecję.
Front hotelu Imperium

Front hotelu Imperium

Recepcja hotelu Imperium

Recepcja hotelu Imperium

Pokój NOWOCZESNY

Pokój dwuosobowy

Pokój trzyosobowy

Pokój trzyosobowy

Apartament BIAŁY

Apartament BIAŁY

Apartament CZERWONY

Apartament CZERWONY

Apartament NIEBIESKI

Apartament NIEBIESKI

Apartament ZIELONY

Apartament ZIELONY